Zagubiona... Życie nastolatki, jej radości i smutki :D
Blog > Komentarze do wpisu
Napady śmiechu!

Hej,

Ok, może jeszcze raz powinnam przemyśleć decyzję o usunięciu bloga. Właściwie nie muszę się tak śpieszyć z tym kasowaniem, mam na to jeszcze sporo czasu, tak sądzę. Dzięki za wsparcie i za wszystko inne..., miło jest słyszeć takie słowa... zwłaszcza, że już nie długo nowy rok...2010;) Jak  dziwie się, jak to  zleciało, te 12 miesiecy, było za krótkie o jakieś 10. Za szybko to wszystko minęło, choć w pewnym sensie się ciesze, że to już koniec za dużo wrażeń.  No i ostatnie chwile mam 17 lat ( przynajmniej rocznikowo), z tego akurat najmniej się cieszę, ale taka chyba jest kolej rzeczy. Starzejemy się, czy tego chcemy, czy nie.

Teraz  jest chyba czas postatnowień..,hehe. Moje są zbyt głupie, by je tu umieszczać, więc może się powstrzymam. Na ten nowy nadchodzący rok, życzę wszytkim: dużo szczęścia, zadowolenia, miłości -  "alleluja i do przodu". No i uddanej zabawy sylwestrowej;) Najlepsze w tym wszystkim jest chyba odliczanie: 10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1, 0...szkoda, że tak wiele to do dlaszego życia nie wnosi. Jakoś nigdy nie poczułam jakiejś zmiany,  przynajmniej na razie.

Ale nie o tym chciałam dziś napisać?

"Śmiech to z zdrowie" ile razy to słyszałam, chyba trudno zliczyć. Ale czy śmiech może być też chorobą, zagrożeniem? To dziwne, jak  szybko można się nim zarazić, wystarczy jedna chwila i już nie można się powstrzymac. Ostatnio napady śmiechu zdarzają mi się bardzo często. Taki niekontrolowany, niespodziewany smiech z wszystkiego i z niczego. Czytałam o tym na kilku stronkach w Internecie, ale...to chyba nie był zbyt dobry pomysł...jeszcze okaże się, że jestem wariatką. Ale przecież lepiej się śmiać niż płakać. No może nie w każdej sytuacji, są chwile w których trzeba zachowac powagę. Wam też  często zdarzaja się napady śmiechu? Jeśli tak to chętnie znajdę sobie kilku wariatów, do "uprawiania" smiechu, może być zabawnie. Razem, w towarzystwie zawsze lepiej.

Pozdrawiam gorąco;)

czwartek, 31 grudnia 2009, agnieszka1992

Polecane wpisy

  • Dwadzieścia róż

    Miałam w tej "notce" napisać trochę o tym: czym się teraz zajmuję i co u mnie. Ale chyba nie mam dziś do tego odpowiedniego nastroju. Choć odczuwam wielką ochot

  • Nic się nie zmieniło i wszystko się zmieniło....

    Witajcie! Tak dawno mnie tu nie było, że nawet nie mam pojęcia o czym mam pisać, a przecież wydarzyło się tyle ciekawych iistotnychrzeczy przez ten czas. Ale ch

  • Głód...

    Czy ten "głod", to głod? Jest wiele rodzajów głodu, nie mam co do tego żadnych wątpliwości. Głód może być związany z zapotrzebowaniem na pokarm lub jakąś inną,

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
agad9
2009/12/31 14:04:03
Napady śmiechu zdarzają mi się bardzo często. Śmiech z niczego. :) Kiedyś myślałam, że z wiekiem mi zacznie przechodzić, ale chyba nie ma na to szans. W każdym razie jeszcze nie teraz. :)
-
Gość: , *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2010/01/19 15:27:42
"śmiechowo" ^^ ja cały czas jestem uśmiechnięta .. :D
-
pegmatyt
2010/01/30 20:50:18
czasami ludzie śmiechem próbują zdusić rzeczy, które ich martwią, ale nie sądzę, żeby wyrządzał on komuś krzywdę. Wydaje mi się, że jest to komunikacja w stanie "wszystko jest ok, w porządku śmiejmy się". Nie ma sensu śmiać się jak głupi do sera. czasami jak przyjdzie mi na myśl jakaś durna rzecz to nie mogę się powstrzymać, ale zarażanie chyba mi przeszło. Nie zawieszaj bloga ;)
-
Gość: In-chan, *.net.autocom.pl
2010/02/22 19:48:41
Również pozdrawiam :D
-
2010/05/28 06:43:27
Ojojoj, u mnie napady niekontrolowanego śmiechu też są i zdarzają się zazwyczaj w miejscach, w których powinnam być spokojna
Ktoś powie jakieś słówko, które skojarzy mi się z czymś np. z zabawną sytuacją i koniec. Pati odlatuje w inny świat, świat, w którym rządzi uśmiech.
Pozdrawiam :)))
-
2010/06/01 09:04:36
Zapraszam na forum www.poranatelesfora.jun.pl/ , które potrzebuje tzw. świeżej krwi i nowych pomysłów na rozwinięcie skrzydeł. Pozdrawiam.

PS Widzę, że wciąż masz szablon, który dla Ciebie zrobiłam :)
Dostaniesz 5 komentarzy za wklejenie avka na tydzień ;)