Zagubiona... Życie nastolatki, jej radości i smutki :D
Blog > Komentarze do wpisu
SPAGETTI ( SPAGHETTI )

Dzisiaj w mojej kulinarnej odsłonie SPAGETTI takie pyszne, że palce lizać:) Danie pochodzące prosto z Włoch :) Do tego tanie, proste i szybkie:) Same plusy, a brzuszek szczęśliwy:)

  

SKŁADNIKI DO SPAGETTI (SPAGHETTI):

- Mięso mielone

- Makaron oczywiście nitki

- Sos do SPAGETTI (np. publiszki), a jego ostrość zależy już od gustu

WYKONANIE SPAGETTI (SPAGHETTI):

 Makaron wkładamy do gorącej wody dodając szczyptę soli (aby się nie posklejał)i gotujemy ok 15 minut. W tym czasie przypiekamy mięso mielone, a gdy już będzie takie w sam raz dodajemy sos. Wszystko mieszamy, aż stanie się ciepłe. Makaron po zagotowaniu odcedzamy i umieszczamy na talerzach dodając na każdy chochelkę sosu / lub więcej;/. I SPAGETTI (SPAGHETTI)jest gotowe do zjedzenia:)

Prawda, że szybko? A jakie smaczne... palce lizać:D Pozdrawiam i smacznego!

piątek, 28 września 2007, agnieszka1992
TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
agad9
2007/09/28 17:13:00
Spagetti dobra rzecz, ale ja chwilowo mam dość makaronu. Na wyjezdzie integracyjnym byl dzien w dzien i jeszcze w domu mam dzisiaj na obiad. ;)
-
2007/09/28 20:07:16
E... Ja naprawdę nie mam zamiaru jakoś ci dokuczać, czy na co Ci włąśnie w tym momęcie to wygląda, ale myślę, że wykonujący ten przepis na gotowaniu makaronu do spagetii, który nazywa się spagetti lepiej wyjdziemy, robiąc go wedłóg przepisu na opakowaniu, bo czas gotowania bywa różny ^^' Ale tak oprócz tego, to fajny przepis, nie wiedziałam, że takie zdjecia mielonego mięsa można znaleźć w necie i również nie wiedziałam, ze jest coś takeigo jak sos do spagetti :P Fajnie wiedzieć, pewnie jest niezjadliwy xD (ja jestem baaaaaaaaaardzo wybredna, w przekładzie na ludzkie realia: pewnie jest smaczny ^^') Pozdrawiam :)
-
Gość: Olama, 83.17.230.*
2007/09/28 20:38:39
Kiedyś brat zrobuił coś takiego :)
Dostaniesz 5 komentarzy za wklejenie avka na tydzień ;)